Rehabilitacja Łódź.

Rehabilitacja Łódź. Terapia manualna. Masaż.

tel. 501 597 923

Rehabilitacja Łódź.

Lokalizacja:

– dojazd do pacjenta na terenie Łodzi i okolic,

– Subvenio – Specjalistyczne Centrum Pomocy , Łódź ul. Tadeusza Kościuszki 106/116.

Oferujemy

 • terapię manualną , masaż, medyczny trening personalny, pracę z wykorzystaniem metod specjalnych : PNF, Cyriax, McKenzie, elementy chiropraktyki i osteopatii.
 • fizykoterapię: laser biostymulacyjny i wysokoenergetyczny, ultradźwięki, pole magnetyczne, fala uderzeniowa, zbiegi prądowe – TENS, Interferencja, diadynamik, jonoforeza i elektrostymulacja.

Rehabilitacja jest to kompleksowe postępowanie, mające na celu przywrócenie możliwie pełnej sprawności fizycznej i psychicznej, a dzięki temu zdolności do pracy, zarobkowania i bania czynnego udziału w życiu społecznym. Jest to proces, który powinien się rozpocząć możliwie jak najwcześniej, pod okiem interdyscyplinarnego zespołu specjalistów dobranych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, trwający odpowiednio długo, aż do uzyskania jak najpełniejszej sprawności. Sama rehabilitacja nie musi być koniecznie realizowana w warunkach szpitalnych, ale może przebiegać w domu pacjenta. Szczególnie w przypadku chorych, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać i nie mają możliwości dotarcia do placówki rehabilitacyjnej terapeuta dojeżdża do pacjenta.

Rehabilitacja łódź prowadzimy kompleksową fizjoterapię chorych:

 • ze schorzeniami i uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego przebiegającymi
  z porażeniami i niedowładami (SM, udar mózgu),
 • po urazach narządu ruchu (złamania, zwichnięcia, skręcenia),
 • po zabiegach ortopedycznych (endoprotezoplastyka stawów, artroskopia, zabiegi rekonstrukcyjne),
 • ze zmianami zwyrodnieniowymi narządu ruchu i zespołami bólowymi kręgosłupa (dyskopatia, rwa kulszowa),
 • z wadami postawy, bocznym skrzywieniem kręgosłupa,
 • ze schorzeniami reumatologicznymi ( RZS, ZZSK),
 • z dysfunkcjami będącymi następstwami schorzeń onkologicznych,układu oddechowego, układu krążenia.

Fizjoterapia i rehabilitacja są nie tylko konieczne dla osób niepełnosprawnych lub po wypadkach. Zalecana jest także dla tych, którzy ze względu na siedzący, stresujący tryb życia zmagają się z różnymi bólami, przeciążeniami i napięciami w ciele. Rehabilitacja opiera się przede wszystkim na ćwiczeniach fizycznych, dzięki którym nasze mięśnie odzyskają sprawność.

Fizjoterapia jest integralną częścią obszaru nauk medycznych. Jest to nauka o metodach leczenia środkami naturalnymi, opartymi na różnych formach energii fizycznej, występującej w środowisku człowieka, takich jak ruch, bodźce termiczne, kinetyczne, mechaniczne, elektryczne, świetlne oraz chemiczne.

Rehabilitacja łódź, profesjonalnie i skutecznie. Koncentrujemy się na podejściu przyczynowym dzięki czemu osiągamy długofalowe efekty.